Blog o smakach i aromatach wydobywajacych się z mojej kuchni.Znajda się tu przepisy zarówno bardziej pracochłonne jak i szybkie,proste w wykonaniu. Kontakt : wronki@amorki.pl
pi±tek, 30 listopada 2012
Francuska tarta któr± pieczemy "do góry nogami"Najtrudniejsza czę¶ć to zrobienie karmelu. To moja ulubiona tarta,w moim domu znika w ci±gu jednego wieczoru:) gor±co polecam jest przepyszna.
wtorek, 27 listopada 2012
Jest to moja "warjacja" na temat placka po węgiersku. Nie wiem jak wam ale mi i mojej rodzinie smakuje bardzo.To takie lekkie szaleństwo kaloryczne na te ponure,wietrzne i deszczowe dni.
wtorek, 20 listopada 2012
Zniewalaj±ce poł±czenie sera i jabłek.Poprostu nic dodać nic uj±ć,nawet mój niejadek podchodził do lodówki i "mamo mogę ciacho"! Sposób ułożenia jabłek zaczerpnęłam z bloga Every Cake You Bake którego jestem wielk± fank±.
poniedziałek, 19 listopada 2012
Dostałam niedawno ogromn± dynię i nie wiedziałam co z ni± zrobić żeby użyć cał± i nic się nie zmarnowało i tak powstały suszone pestki dyni,lampion-duch,frytki z dyni i przecier z dyni który dodajemy do wypieków dyniowych po który możemy sięgn±ć o dowolnej porze roku ponieważ jest w słoiku;) Zapach wydobywaj±cy się z piekarnika podczas przygotowywania tej dyni jest niesamowity.
czwartek, 15 listopada 2012

Chce serdecznie podziekowac mojemu kochanemu rodzenstwu ktore wierzy we mnie i wspiera w realizacji marzen.Jestescie najwspanialszym rodzenstwem;)

 

 
1 , 2
O autorze
Tagi
Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.plMikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisówDurszlak.pl Lista Blogów Kulinarnych
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
zBLOGowani.pl
Kantor Walutomat.pl google-site-verification: google3ce3cd6c136f1190.html